Dacia Zen

Ciesz się jazdą! Skorzystaj z dodatkowego 1 roku gwarancji serwisując swój samochód w serwisie Dacia. Gwarancja
Dacia ZEN - ochrona aż do 7 lat (łącznie z gwarancją producenta bądź umową serwisową) lub 150 000 km.

DO 7 LAT SPOKOJU DUCHA W RAMACH GWARANCJI DACIA ZEN

Jesteś dumnym właścicielem nowej lub używanej Dacii? Jeśli Twój pojazd ma do 6 lat i przejechał mniej niż 120 000 kilometrów możesz uzyskać do 7 lat gwarancji Dacia*.

To proste. Po wygaśnięciu standardowej 3-letniej gwarancji lub umowy serwisowej oddaj swoją Dacię do serwisu i wykonaj przegląd u jednego z naszych Dealerów i korzystaj z gwarancji Dacia ZEN przez kolejny rok lub 30 000 km (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej).

Ciesz się jazdą z Dacia ZEN.

zen-1.png

Twoja Dacia ma do 6 lat i 120 000 km przebiegu

zen-2.png

Zrób przegląd w serwisie Dacia

zen-3.png

Zyskaj dodatkowy rok gwarancji

*Gwarancja Dacia Zen jest aktywowana na 12-miesięcy lub 30 000 kilometrów (w zależności od tego, co nastąpi pierwsze) po przeprowadzeniu przeglądu w serwisie Dacia w wariancie Original albo Smart lub w ramach zawartej z Autoryzowanym Partnerem Dacia Umowy Serwisowej „Easy Service” bądź „Formuła Non Stop”, w pojeździe nie starszym niż 6 lat z maksymalnym przebiegiem 120.000 kilometrów. Ogólne Warunki Gwarancji DACIA ZEN przewidują także możliwość aktywacji Gwarancji Dacia Zen w przypadku pojazdów, które przekroczyły limit kilometrów wskazany w Gwarancji Producenta. Ogólne Warunki Gwarancji Dacia ZEN znajdują się [tutaj].

Najczęściej zadawane
pytania

CZYM JEST GWARANCJA DACIA ZEN?

Jest to gwarancja na samochód Dacia, która jest aktywowana w momencie przeglądu w sieci dealerskiej Dacia. Jest ona ważna przez następny rok. Oferta może być przedłużona do ukończenia przez pojazd 7 roku życia lub do osiągnięcia przebiegu 150 000 km (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej) i pod warunkiem, że samochód był wcześniej serwisowany zgodnie z zaleceniami Dacia.

WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ W OGÓLNYCH WARUNKACH GWARANCJI DACIA ZEN 

CZY MÓJ POJAZD KWALIFIKUJE SIĘ DO GWARANCJI DACIA ZEN?

Twoja Dacia kwalifikuje się do programu, o ile ma mniej niż 6 lat (licząc od daty pierwszej jazdy po drogach), i przejechała mniej niż 120 000 kilometrów, zgodnie z warunkami określonymi dla tego programu. Gwarancja Dacia ZEN może zostać uaktywniona już w trakcie Gwarancji Producenta, jeżeli pojazd został wydany jako nowy ponad 28 miesięcy przez uaktywnieniem Gwarancji Dacia ZEN. Ochroną gwarancyjną Dacia ZEN objęte są także pojazdy, które przekroczyły limit kilometrów wskazany w Gwarancji Producenta i jednocześnie zostały wydane jako nowy pojazd przez upływem 28 miesięcy.

WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ W OGÓLNYCH WARUNKACH GWARANCJI DACIA ZEN

KIEDY MOGĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY DACIA ZEN?

Twoja Dacia będzie objęta gwarancją Dacia ZEN, o ile jest poza gwarancją producencką lub w trakcie ostatnich 12 miesięcy gwarancji (gwarancji prawnej lub rozszerzonej). Ofertą mogą być objęte auta, które nie przekroczyły 72 miesięcy (6 lat) od daty pierwszego wprowadzenia do eksploatacji i mają mniejszy przebieg, niż 120 000 km. Ochroną gwarancyjną Dacia ZEN objęte są także pojazdy, które przekroczyły limit kilometrów wskazany w Gwarancji Producenta i jednocześnie zostały wydane jako nowy pojazd przez upływem 28 miesięcy.

WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ W OGÓLNYCH WARUNKACH GWARANCJI DACIA ZEN

KIEDY ROZPOCZYNA SIĘ I KOŃCZY GWARANCJA DACIA ZEN?

Gwarancja Dacia ZEN rozpoczyna się w dniu wykonania przeglądu w serwisie Dacia i będzie ważna przez rok lub do uzyskania kolejnych 30 000 km przebiegu (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej). Gwarancja Dacia ZEN wygasa jeżeli przebieg pojazdu przekroczy 150 000 km.

W przypadku pojazdów Dacia, które nie są już objęte gwarancją producenta lub przedłużoną gwarancją, obowiązuje miesięczny okres karencji od daty przeglądu producenta do daty wejścia w życie gwarancji Dacia Zen i po przejechaniu 500km.

WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ W OGÓLNYCH WARUNKACH GWARANCJI DACIA ZEN

CZY MOGĘ SKORZYSTAĆ Z DACIA ZEN, JEŚLI MÓJ SAMOCHÓD NIE JEST JUŻ OBJĘTY GWARANCJĄ?

Oczywiście, że możesz! Ta oferta jest dedykowana właśnie dla Ciebie. Będziesz mógł skorzystać z gwarancji Dacia ZEN po wygaśnięciu gwarancji producenckiej, ale będziesz musiał poczekać miesiąc i do przejechania 500 km na jej wejście w życie. Ponadto gwarancja Dacia ZEN nie obejmuje usterek lub uszkodzeń powstałych w ciągu miesiąca od dnia wykonania jednego z wskazanych w Ogólnych Warunkach Gwarancji Dacia ZEN przeglądów oraz usterek lub uszkodzeń, które istniały w pojeździe w momencie wykonania ww. przeglądu.

WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ W OGÓLNYCH WARUNKACH GWARANCJI DACIA ZEN

CZY MOGĘ SKORZYSTAĆ Z DACIA ZEN, JEŚLI NIE SERWISOWAŁEM AUTA WCZEŚNIEJ W SIECI DACIA?

Oczywiście! To właśnie sprawia, że oferta Dacia ZEN jest naprawdę wyjątkowa. Będziesz mógł korzystać z gwarancji Dacia ZEN, nawet jeśli nie wykonałeś wcześniej przeglądu w naszej sieci serwisów, jednakże serwisowałeś pojazd zgodnie z zaleceniami producenta wskazanymi w Instrukcji obsługi oraz Karcie przeglądów i Gwarancji Pojazdu.

Udzielenie gwarancji Dacia ZEN musi poprzedzać przegląd w wariancie Original albo Smart w autoryzowanym punkcie Dacia.

Więcej informacji znajdziesz w Ogólnych Warunkach Gwarancji Dacia ZEN. Informacje na temat przeglądów Original oraz Smart znajdziesz dodatkowo na stronie: dacia.pl/serwis/przeglad

SPRAWDŹ OGÓLNE WARUNKI GWARANCJI DACIA ZEN

KTÓRE CZĘŚCI SĄ OBJĘTE GWARANCJĄ DACIA ZEN?

Informacje o elementach wyłączonych z ochrony gwarancyjnej Dacia ZEN oraz o innych przypadkach, w których wymiana lub naprawa części nie będzie możliwa wskazane są w Ogólnych Warunkach Gwarancji Dacia ZEN.

WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ W OGÓLNYCH WARUNKACH GWARANCJI DACIA ZEN

CO SIĘ STANIE, JEŚLI SPRZEDAM SAMOCHÓD?

W przypadku sprzedaży samochodu uprawnienia z tytułu gwarancji Dacia ZEN przechodzą na nowego właściciela wraz z samochodem.

WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ W OGÓLNYCH WARUNKACH GWARANCJI DACIA ZEN